Luxusní
Kuchyňská prkénka

S námi vaření teprve začíná

Zbláznili jsme se – pojedeme na pouť!

Napadlo nás jednoho dne, že bychom mohli prkénka prodávat lidem “napřímo”, když nemáme kamennou prodejnu. A tak jsme dumali a dumali, až nás napadlo, že si koupíme stánek a vyrazíme na farmářské nebo nějaké řemeslné trhy. Jenže než se všechno objednalo, vyrobilo a povedlo, bylo léto, a místní farmářské trhy mají do podzimu pauzu. A tak jsme vyrazili na pouť. Vyzkoušet si, jaké to je, být trhovcem :-)

Vybrali jsme městys Radomyšl, protože je to od nás kousek a jeden z nás se může bez problémů do půl hodiny vrátit domů k synovi, kdyby plakal po mámě :-) No, povedlo se. Lidi byli príma, počasí nám přálo (naměřili jsme si ve stánku 43°C – uff), a zvládli jsme to dobře, myslím.

Tady nás máte.

Zjistili jsme, že je velký zájem o prkénka se jménem (to asi tak na pouti bývá) a také o vařečky a měchačky a jiné pomůcky k vaření. Taky nám za chvíli bylo jasné, že za záda si budeme muset vyrobit ještě jeden regál, protože ač je stánek dlouhý tři a půl metru, na pult se nám všechno zboží nevejde. A vůbec, zjistili jsme toho tolik, že máme seznam věcí, které do další pouti koupit, zařídit a vyrobit. Tak se těšte, příště, to je 27.-28. července razíme na Pivní slavnosti (a pouť k tomu) do Protivína. Tak kdo nás chce poznat, může vyrazit na výlet, a pořídit sobě, nebo někomu milovanému kvalitní krájecí prkénko. Z pouti udělá radost hned dvakrát, no ne? :-)